Naprawę jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku godzin. Na zregenerowane przez nas belki wystawiamy pisemną gwarancję na okres 2 lat lub 70 000 km przebiegu auta.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi usługami świadczonymi przez nasz warsztat samochodowy.

Na czym polega proces naprawy belki:

- Każda belka, która trafia do nas jest rozbierana przy pomocy specjalnych ściągaczy. Weryfikujemy stan wszystkich elementów pod względem zużycia oraz ew. przeszłości wypadkowej.

- Wymiana czopów na nowe w technologii na zimno. Ta technologia daje zdecydowanie lepsza trwałość i mniejsze ryzyko uszkodzenia przy naprawie niż technologia na gorąco. Czopy wysokiej jakości o twardości 60HRC.

- Wymiana łożysk: używamy wysokiej jakości łożysk firm Koyo, Timken, Nadella, SNR (są to producenci oryginalnych łożysk dla Peugeota, Citroena).

-Sprawdzamy gniazda osadcze łożysk oraz płetwy stabilizatora, wymiana na regenerowane w momencie jakiegokolwiek uszkodzenia ( regeneracja uszkodzonych wahaczy na precyzyjne obrabiarce TUR 630M ).

- Wszystkie pordzewiale, rozbite płetwy stabilizatora są wymieniane.

- Sprawdzamy i ew. wymieniamy poduszki mocujące belkę do nadwozia- tuleje metalowo gumowe (dotyczy modeli 206/Partner/Berlingo).

Tylko tak wykonana naprawa przywraca belkę do idealnego stanu i pozwala na długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Każda belka regenerowana przez nasza firmę objęta jest pisemną gwarancją na 24 miesiące lub 70 000 km (co nastąpi pierwsze).

 

Jakie informacje należy podać podczas zamawiania belki:

- rodzaj hamulców

- rodzaj nadwozia (tj. 3D, 5D, kombi, lub CC)

- średnicę drążków skrętnych (oznaczona jest przez paski namalowane na nich -niebieskie lub żółte)

- rodzaj układu ABS (np. prawy czujnik, śruba u góry czy u dołu)

 

W jaki sposób można naprawić u nas belkę:

-odebrać gotową belkę (do zamontowania w aucie, zregenerowaną), obowiązuje zwrot starej belki nadającej się do regeneracji

- przyjechać autem wymagającym naprawy: wymienimy belkę

- wysyłamy belkę zregenerowana i należy odesłać swoją (pobierana jest kaucja w kwocie 450zł zwracana po oddaniu belki zużytej jedynie eksploatacyjne, nie powypadkowej i nie uszkodzonej przy wcześniejszych naprawach, koszt wysyłki w jedną stronę to 55zł czyli w sumie 110zł, przy płatności za pobraniem koszt wynosi 120zł). Zamówienia na belki przyjmowane są jedynie mailem lub sms'em, aby nie było nieporozumień. W treści należy podąć wszystkie informacje o belce oraz Imię i Nazwisko oraz adres do wysyłki.

 

Naprawiamy również belki do:

- Peugeot 206

- Peugeot 306, Citroen Xsara, Citroen Zx

- Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Citroen Xsara Picasso